Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 17350/93/PN
EAN: 8718696158180
Philips myGarden Iekārtais gaismeklis. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Antracīts, Apvalka materiāls: Alumīnijs, Sintētikai. Stiprinājuma / vāka veids: E27, Spuldžu skaits: 2 spuldze(-s), Saderīgo spuldžu energoefektivitātes klases: D, E. Barošanas avota veids: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 260 mm, Dziļums: 260 mm, Garums: 260 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 95 mm, Iepakojuma dziļums: 274 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Antracīts |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Sintētikai |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Nokrišņu | Jā |
| Aizsardzības klase | II |
| Piemērots āram | Dārzs, Patio |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Apgaismojuma tips | Mūsdienu |
| Maināms gaismas avots | Jā |
| Izturīgs, augstas kvalitātes materiāls | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Autonomijas režīms | Nē |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | E27 |
| Spuldžu skaits | 2 spuldze(-s) |
| Spuldzes ( -s) | Nē |
| lampu tehnoloģija | |
| Saderīgo spuldžu energoefektivitātes klases | D, E |
| Rezerves spuldzes jauda (max) | 14 W |
| Acu komforts | Nē |
| Ergonomika | |
| Armatūra aptumšojama | Jā |
| Pārvaldāms ar tālvadības pulti | Nē |
| Reostats | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 95 mm |
| Iepakojuma dziļums | 274 mm |
| Iepakojuma augstums | 279 mm |
| Iepakojuma svars | 1,11 kg |
| Iepakojuma neto svars | 930 g |
| Iepakojuma bruto svars | 1,11 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 260 mm |
| Garums | 260 mm |
| Dziļums | 260 mm |
| Augstums | 81 mm |
| Svars | 933 g |
| Papildus informācija | |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A++, B, C, D, E |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 8718696228142 |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 915005382401 |
| SAP EAN/UPC vienam gabalam | 8718696158180 |
| Tehniskās detaļas | |
| Viena gabala SAP EAN bruto svars | 1112 g |
| Dārza platība | Backyard |
| Neto svars | 933 g |
| Viena gabala SAP augstums | 279,000 cm |
| Viena gabala SAP garums | 95,000 cm |
| Viena gabala SAP platums | 274,000 cm |