Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 16462/93/16
EAN: 8718696131268
Philips myGarden Pjedestāla/postamenta. Tips: Ārējais apgaismojums uz pamatnes vai staba, Produkta krāsa: Antracīts, Balts, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Stiprinājuma / vāka veids: Nenomaināmas spuldzes, Spuldžu skaits: 1 spuldze(-s), Spuldzes tips: LED. Barošanas avota veids: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 100 mm, Dziļums: 100 mm, Garums: 100 mm. Iepakojuma platums: 111 mm, Iepakojuma dziļums: 111 mm, Iepakojuma augstums: 421 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Tips | Ārējais apgaismojums uz pamatnes vai staba |
| Produkta krāsa | Antracīts, Balts |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Nokrišņu | |
| Aizsardzības klase | II |
| Piemērots āram | Dārzs, Patio |
| Maināms gaismas avots | |
| Apgaismojuma tips | Mūsdienu |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | Nenomaināmas spuldzes |
| Spuldžu skaits | 1 spuldze(-s) |
| Spuldzes tips | LED |
| Kopējā jauda | 6 W |
| Lampas jauda | 6 W |
| Gaismas krāsa | Silti balta |
| Spuldzes spriegums | 230 V |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 25000 h |
| lampu tehnoloģija | |
| Ekvivalents spuldze jauda | 47 W |
| Acu komforts | |
| Kopējā gaismas plūsma | 600 lm lūmens |
| Ergonomika | |
| Ar apgaismojuma regulatoru | |
| Armatūra aptumšojama | |
| Pārvaldāms ar tālvadības pulti | |
| Reostats | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Garums | 100 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 400 mm |
| Svars | 1,32 kg |
| Papildus informācija | |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 8718696220757 |
| LED moduļa garantija | 5 gads(i) |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 915005194001 |
| SAP EAN/UPC vienam gabalam | 8718696131268 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 111 mm |
| Iepakojuma dziļums | 111 mm |
| Iepakojuma augstums | 421 mm |
| Iepakojuma svars | 1,47 kg |
| Iepakojuma neto svars | 1,32 kg |
| Iepakojuma bruto svars | 1,47 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Viena gabala SAP EAN bruto svars | 1470 g |
| Viena gabala SAP augstums | 421,000 cm |
| Dārza platība | Backyard |
| Viena gabala SAP garums | 111,000 cm |
| Viena gabala SAP platums | 111,000 cm |
| Neto svars | 1,32 kg |