Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 15382/30/16
EAN: 8718291443544
Philips myGarden Pjedestāla/postamenta. Tips: Ārējais apgaismojums uz pamatnes vai staba, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Stiprinājuma / vāka veids: E27, Spuldžu skaits: 1 spuldze(-s), Saderīgo spuldžu energoefektivitātes klases: D, E. Barošanas avota veids: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 50-60 Hz, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50-60 Hz. Platums: 175 mm, Dziļums: 175 mm, Garums: 175 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 18,3 mm, Iepakojuma dziļums: 18,3 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Seinavalgusti Philips 15382/30/16 Must 60 W E27 220-240 V | €36.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Ārējais apgaismojums uz pamatnes vai staba |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Nokrišņu | Jā |
| Aizsardzības klase | I |
| Piemērots āram | Dārzs, Patio |
| Maināms gaismas avots | Jā |
| Stikla krāsa | Caurspīdīgs |
| Apgaismojuma tips | Heritage |
| Integrētie sensori | Nē |
| Aizsardzības īpašības | Nē |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 50-60 Hz V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50-60 Hz |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | E27 |
| Spuldžu skaits | 1 spuldze(-s) |
| Spuldzes ( -s) | Nē |
| Saderīgo spuldžu energoefektivitātes klases | D, E |
| lampu tehnoloģija | |
| Rezerves spuldzes jauda (max) | 60 W |
| Acu komforts | Nē |
| Ergonomika | |
| Armatūra aptumšojama | Jā |
| Pārvaldāms ar tālvadības pulti | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 18,3 mm |
| Iepakojuma dziļums | 18,3 mm |
| Iepakojuma augstums | 32,4 mm |
| Iepakojuma svars | 840 g |
| Iepakojuma neto svars | 640 g |
| Iepakojuma bruto svars | 840 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 175 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Garums | 175 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Svars | 640 g |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 915002790502 |
| SAP EAN/UPC vienam gabalam | 8718291443544 |
| Papildus informācija | |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A, A+, A++, B, C, D, E |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 8718291510529 |
| Tehniskās detaļas | |
| Neto svars | 640 g |
| Dārza platība | Backyard |
| Viena gabala SAP EAN bruto svars | 840 g |
| Viena gabala SAP augstums | 324,000 cm |
| Viena gabala SAP garums | 183,000 cm |
| Viena gabala SAP platums | 183,000 cm |