Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 17299/47/16
EAN: 8718696131664
Philips myGarden Sienas lampa. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Balts, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Stiprinājuma / vāka veids: Nenomaināmas spuldzes, Spuldžu skaits: 1 spuldze(-s), Spuldzes tips: LED. Sensora tips: IR. Barošanas avota veids: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 105 mm, Dziļums: 230 mm, Garums: 230 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds, Balts |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Aizsardzības klase | II |
| Nokrišņu | Jā |
| Uzstādīšanas tips | Virsmu |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Maināms gaismas avots | Nē |
| Apgaismojuma tips | Mūsdienu |
| Integrētie sensori | Kustības sensors |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | Nenomaināmas spuldzes |
| Spuldžu skaits | 1 spuldze(-s) |
| Spuldzes tips | LED |
| Kopējā jauda | 6 W |
| Lampas jauda | 6 W |
| Gaismas krāsa | Silti balta |
| Spuldzes spriegums | 230 V |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 25000 h |
| Gaismas plūsma | 600 lūmens |
| lampu tehnoloģija | |
| Ekvivalents spuldze jauda | 47 W |
| Acu komforts | Nē |
| Kopējā gaismas plūsma | 600 lm lūmens |
| Ergonomika | |
| Armatūra aptumšojama | Nē |
| Ar apgaismojuma regulatoru | Nē |
| Sensora tips | IR |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 105 mm |
| Garums | 230 mm |
| Dziļums | 230 mm |
| Augstums | 162 mm |
| Svars | 495 g |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 915005197501 |
| SAP EAN/UPC vienam gabalam | 8718696131664 |
| Papildus informācija | |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 8718696221129 |
| Included bulb energy efficiency class (old) | F |
| LED moduļa garantija | 5 gads(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 111 mm |
| Iepakojuma dziļums | 171 mm |
| Iepakojuma augstums | 246 mm |
| Iepakojuma svars | 610 g |
| Iepakojuma neto svars | 500 g |
| Iepakojuma bruto svars | 610 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Dārza platība | Frontyard |
| Viena gabala SAP augstums | 246,000 cm |
| Viena gabala SAP EAN bruto svars | 610 g |
| Neto svars | 495 g |
| Viena gabala SAP garums | 111,000 cm |
| Viena gabala SAP platums | 171,000 cm |