Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 16460/93/P3
EAN: 8718696150474
Philips myGarden Sienas lampa. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Antracīts, Balts, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Stiprinājuma / vāka veids: Nenomaināmas spuldzes, Spuldžu skaits: 1 spuldze(-s), Spuldzes tips: LED. Barošanas avota veids: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 75 mm, Dziļums: 166 mm, Garums: 166 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 86 mm, Iepakojuma dziļums: 176 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
LED Seinavalgusti Philips 16460/93/P3 Antratsiithall Alumiinium 6 W 600 lm A++ (4000 K) (1 Ühikut) | €56.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Antracīts, Balts |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Nokrišņu | Jā |
| Aizsardzības klase | II |
| Uzstādīšanas tips | Virsmu |
| Apgaismojuma tips | Mūsdienu |
| Maināms gaismas avots | Nē |
| Piemērots istabām | Dārzs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | Nenomaināmas spuldzes |
| Spuldžu skaits | 1 spuldze(-s) |
| Spuldzes tips | LED |
| Kopējā jauda | 6 W |
| Lampas jauda | 6 W |
| Gaismas krāsa | Mierīgi balta |
| Spuldzes spriegums | 230 V |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 25000 h |
| Gaismas plūsma | 600 lūmens |
| lampu tehnoloģija | |
| Ekvivalents spuldze jauda | 54 W |
| Acu komforts | Nē |
| Kopējā gaismas plūsma | 600 lm lūmens |
| Ergonomika | |
| Armatūra aptumšojama | Nē |
| Ar apgaismojuma regulatoru | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 86 mm |
| Iepakojuma dziļums | 176 mm |
| Iepakojuma augstums | 241 mm |
| Iepakojuma svars | 790 g |
| Iepakojuma neto svars | 670 g |
| Iepakojuma bruto svars | 790 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 75 mm |
| Garums | 166 mm |
| Dziļums | 166 mm |
| Augstums | 221 mm |
| Svars | 670 g |
| Papildus informācija | |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 8718696221419 |
| Included bulb energy efficiency class (old) | E |
| LED moduļa garantija | 5 gads(i) |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 915005193802 |
| SAP EAN/UPC vienam gabalam | 8718696150474 |
| Tehniskās detaļas | |
| Dārza platība | Backyard |
| Neto svars | 670 g |
| Viena gabala SAP EAN bruto svars | 0,790 g |
| Viena gabala SAP augstums | 241,000 cm |
| Viena gabala SAP garums | 86,000 cm |
| Viena gabala SAP platums | 176,000 cm |