Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 17237/30/PN
EAN: 8718696156803
Philips myGarden Sienas lampa. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Alumīnijs, Stikls. Stiprinājuma / vāka veids: E27, Spuldžu skaits: 1 spuldze(-s), Saderīgo spuldžu energoefektivitātes klases: D, E. Barošanas avota veids: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 248 mm, Dziļums: 222 mm, Garums: 222 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 238 mm, Iepakojuma dziļums: 268 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Philips myGarden Hoverfly Wall Light 60W E27 No-bulb | €49.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Stikls |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Aizsardzības klase | I |
| Nokrišņu | Jā |
| Uzstādīšanas tips | Virsmu |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Apgaismojuma tips | Heritage |
| Maināms gaismas avots | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | E27 |
| Spuldžu skaits | 1 spuldze(-s) |
| Spuldzes ( -s) | Nē |
| Saderīgo spuldžu energoefektivitātes klases | D, E |
| lampu tehnoloģija | |
| Rezerves spuldzes jauda (max) | 60 W |
| Acu komforts | Nē |
| Ergonomika | |
| Armatūra aptumšojama | Jā |
| Ar apgaismojuma regulatoru | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 238 mm |
| Iepakojuma dziļums | 268 mm |
| Iepakojuma augstums | 263 mm |
| Iepakojuma svars | 1,39 kg |
| Iepakojuma neto svars | 970 g |
| Iepakojuma bruto svars | 1,39 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 248 mm |
| Dziļums | 222 mm |
| Garums | 222 mm |
| Augstums | 224 mm |
| Svars | 967 g |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 915005309101 |
| SAP EAN/UPC vienam gabalam | 8718696156803 |
| Papildus informācija | |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 8718696225486 |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A++, B, C, D, E |
| Tehniskās detaļas | |
| Neto svars | 967 g |
| Dārza platība | Backyard |
| Viena gabala SAP EAN bruto svars | 1,394 g |
| Viena gabala SAP augstums | 263,000 cm |
| Viena gabala SAP garums | 238,000 cm |
| Viena gabala SAP platums | 268,000 cm |