Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 17352/93/P0
EAN: 8718696158982
Philips myGarden Sienas lampa. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Antracīts, Balts, Apvalka materiāls: Alumīnijs, Stikls. Stiprinājuma / vāka veids: Nenomaināmas spuldzes, Spuldžu skaits: 2 spuldze(-s), Spuldzes tips: LED. Barošanas avota veids: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 175 mm, Dziļums: 264 mm, Garums: 264 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 211 mm, Iepakojuma dziļums: 860 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Antracīts, Balts |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Stikls |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Aizsardzības klase | II |
| Nokrišņu | |
| Piemērots āram | Dārzs, Patio |
| Apgaismojuma tips | Mūsdienīgs |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Produkta dizains | Modern |
| Maināms gaismas avots | |
| Izturīgs, augstas kvalitātes materiāls | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Autonomijas režīms | |
| Jaudas prasības | Range 220 V–240 V 50-60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | Nenomaināmas spuldzes |
| Spuldžu skaits | 2 spuldze(-s) |
| Spuldzes tips | LED |
| Kopējā jauda | 9 W |
| Lampas jauda | 4,5 W |
| Gaismas krāsa | Silti balta |
| Spuldzes spriegums | LED V |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 30000 h |
| Gaismas plūsma | 1000 lūmens |
| lampu tehnoloģija | LED |
| Ekvivalents spuldze jauda | 35 W |
| Ekstra zemsprieguma | |
| Enerģijas taupīšana | |
| Kopējā gaismas plūsma | 1000 lm lūmens |
| Acu komforts | |
| Ergonomika | |
| Ar apgaismojuma regulatoru | |
| Armatūra aptumšojama | |
| Pārvaldāms ar tālvadības pulti | |
| Reostats | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 211 mm |
| Iepakojuma dziļums | 860 mm |
| Iepakojuma augstums | 321 mm |
| Iepakojuma svars | 2,15 kg |
| Iepakojuma neto svars | 1,99 kg |
| Iepakojuma bruto svars | 2,15 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 175 mm |
| Dziļums | 264 mm |
| Garums | 264 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Papildus informācija | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | F |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 8718696228159 |
| Saderība gandrīz ar visiem dimmeriem | Jā |
| LED moduļa garantija | 5 gads(i) |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 915005382501 |
| SAP EAN/UPC vienam gabalam | 8718696158982 |
| Tehniskās detaļas | |
| Dārza platība | Backyard |
| Neto svars | 1,99 kg |
| Viena gabala SAP EAN bruto svars | 2150 g |
| Viena gabala SAP augstums | 321,000 cm |
| Viena gabala SAP garums | 86,000 cm |
| Viena gabala SAP platums | 211,000 cm |