Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 17473/30/PN
EAN: 8718696176740
Philips Sienas lampa. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Stiprinājuma / vāka veids: E27, Spuldžu skaits: 1 spuldze(-s), Saderīgo spuldžu energoefektivitātes klases: D, E. Barošanas avota veids: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 220 mm, Dziļums: 175 mm, Garums: 175 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 21 mm, Iepakojuma dziļums: 155 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Nokrišņu | Jā |
| Aizsardzības klase | I |
| Piemērots āram | Dārzs, Patio |
| Apgaismojuma tips | Heritage |
| Integrētie sensori | Kustības sensors |
| Maināms gaismas avots | Jā |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | E27 |
| Spuldžu skaits | 1 spuldze(-s) |
| Spuldzes ( -s) | Nē |
| lampu tehnoloģija | |
| Saderīgo spuldžu energoefektivitātes klases | D, E |
| Rezerves spuldzes jauda (max) | 60 W |
| Acu komforts | Nē |
| Ergonomika | |
| Ar apgaismojuma regulatoru | Nē |
| Armatūra aptumšojama | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 21 mm |
| Iepakojuma dziļums | 155 mm |
| Iepakojuma augstums | 26 mm |
| Iepakojuma svars | 1,16 kg |
| Iepakojuma neto svars | 960 g |
| Iepakojuma bruto svars | 1,16 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 220 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Garums | 175 mm |
| Augstums | 370 mm |
| Svars | 955 g |
| Papildus informācija | |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A, A+, A++, B, C, D, E |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 915006002701 |
| Tehniskās detaļas | |
| Neto svars | 1,14 kg |