Ražotājs: Ranex
Modelis: 10.010.52
EAN: 8711387095139
Ranex 5000.332. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Pelēks, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Stiprinājuma / vāka veids: GU10, Spuldžu skaits: 1 spuldze(-s), Spuldzes tips: LED. Barošanas avota veids: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 66 mm, Dziļums: 95 mm, Augstums: 800 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Nokrišņu | |
| Aizsardzības klase | I |
| Piemērots āram | Garāža, Dārzs |
| Uzstādīšanas tips | Virsmu |
| Stikla krāsa | Caurspīdīgs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Autonomijas režīms | |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | GU10 |
| Spuldžu skaits | 1 spuldze(-s) |
| Spuldzes ( -s) | |
| Spuldzes tips | LED |
| Lampas jauda | 3 W |
| Gaismas krāsa | Silti balta |
| Gaismas leņķi | 110 ° |
| Krāsu temperatūra | 3000 Kelvina grādos |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Gaismas plūsma | 230 lūmens |
| Ekvivalents spuldze jauda | 25 W |
| Ergonomika | |
| Pārvaldāms ar tālvadības pulti | |
| Reostats | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 66 mm |
| Dziļums | 95 mm |
| Augstums | 800 mm |
| Papildus informācija | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | A+ |