Ražotājs: Bosch
Modelis: HBD675CS61
EAN: 4242005378609
Bosch HBD675CS61. Plīts tips: Keramika, Degļu/virtuves zonu skaits: 4 zone(s), Augšējās virsmas tips: Stikla keramikas. Krāsns tips: Elektriskā plīts, Cepeškrāsns neto ietilpība: 71 L, Krāsns krāsa: Nerūsējošais tērauds/melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Bosch Bosc BackO Set HBD675CS61 A | €1539.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Plīts | |
| Plīts tips | Keramika |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 4 zone(s) |
| Augšējās virsmas tips | Stikla keramikas |
| Plīts krāsa | Melns |
| Elektriskās gatavošanas zonu skaits | 4 zone(s) |
| Jaudas līmeņu skaits | 17 |
| Pagatavošanas zonas 1 forma | Apaļš |
| 1. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 145 mm |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1400 W |
| Pagatavošanas zonas 1 palielināta jauda | 2200 W |
| Pagatavošanas zonas 2 forma | Apaļš |
| 2. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 210 mm |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1800 W |
| Pagatavošanas zonas 2 palielināta jauda | 3100 W |
| Pagatavošanas zonas 3 forma | Apaļš |
| 3. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 180 mm |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2000 W |
| Pagatavošanas zonas 3 palielināta jauda | 3100 W |
| Pagatavošanas zonas 4 forma | Apaļš |
| 4. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 180 mm |
| 4. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2200 W |
| Pagatavošanas zonas 4 palielināta jauda | 3700 W |
| Plīts kontroles slēdžu veids | Ar pieskārienu |
| Plīts pievienotā slodze (elektriskā) | 7400 W |
| Plīts ieejas spriegums | 220 - 240 V |
| Plīts strāvas ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Plīts platums | 58,3 cm |
| Plīts dziļums | 51,3 cm |
| Plīts augstums | 5,5 cm |
| Plīts svars | 12,1 kg |
| Plīts nodalījuma uzstādīšanas platums | 56 cm |
| Plīts nodalījuma uzstādīšanas augstums | 5,5 cm |
| Plīts iepakojuma platums | 75 cm |
| Plīts iepakojuma dziļums | 60 cm |
| Plīts iepakojuma augstums | 13 cm |
| Plīts iepakojuma svars | 13,3 kg |
| Plīts sertifikācija | AENOR, CE |
| Cepeškrāsns | |
| Krāsns tips | Elektriskā plīts |
| Cepeškrāsns neto ietilpība | 71 L |
| Krāsns krāsa | Nerūsējošais tērauds/melns |
| Cepeškrāsns kontroles veids | Rotējošs |
| Cepeškrāsns displejs | |
| Cepeškrāsns displeja tips | LCD |
| Pašattīrošs | |
| Tīrīšanas tips | Pirolītiskā |
| Temperatūra (min) | 30 °C |
| Temperatūra (maks) | 275 °C |
| Maksimālā temperatūra (parastā) | 275 °C |
| Maksimālā temperatūra (konvekcija) | 275 °C |
| Durvju enģes | Uz leju |
| Nesakarstošas durvis | |
| Durvju temperatūra (max) | 30 °C |
| Iekšpuses gaisma | |
| Lampas tips | Halogēns |
| Ātra uzkaršana | |
| Energoefektivitātes klase (cepeškrāsns) | A |
| Energoefektivitātes skala (krāsns) | A+++ līdz D |
| Savienotā slodze | 3600 W |
| Enerģijas patēriņš (parastais) | 0,99 kWh |
| Enerģijas patēriņš (forsētā konvekcija) | 0,81 kWh |
| Cepeškrāsns ieejas spriegums | 220 - 240 V |
| Cepeškrāsns ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Cepeškrāsns strāva | 16 A |
| Augšējā un apakšējā karsēšana | |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Cepeškrāsns platums | 59,4 cm |
| Cepeškrāsns dziļums | 54,8 cm |
| Cepeškrāsns augstums | 59,5 cm |
| Cepeškrāsns svars | 38,4 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 104 cm |
| Cepeškrāsns nodalījuma uzstādīšanas platums | 56 cm |
| Cepeškrāsns nodalījuma uzstādīšanas dziļums | 55 cm |
| Cepeškrāsns nodalījuma uzstādīšanas augstums | 58,5 cm |
| Pagatavošanas funkcijas un programmas | |
| Parasta ēdiena pagatavošana | |
| Konvekcijas gatavošana | |
| Grils | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Automātisko programmu skaits | 30 |
| Iepakojuma saturs | |
| Cepamā paplāte | |