Ražotājs: Bosch
Modelis: HND679LS61
EAN: 4242005379811
Bosch HND679LS61. Plīts tips: Zonas indukcijas plīts, Degļu/virtuves zonu skaits: 4 zone(s), Augšējās virsmas tips: Stikla keramikas. Krāsns tips: Elektriskā plīts, Cepeškrāsns neto ietilpība: 71 L, Krāsns krāsa: Nerūsējošais tērauds/melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Bosch Bosc Herd Set HND679LS61 A | €1524.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Plīts | |
| Plīts tips | Zonas indukcijas plīts |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 4 zone(s) |
| Augšējās virsmas tips | Stikla keramikas |
| Plīts krāsa | Melns |
| Elektriskās gatavošanas zonu skaits | 4 zone(s) |
| Jaudas līmeņu skaits | 17 |
| 1. degļa/gatavošanas zonas veids | Vārīšanās |
| Pagatavošanas zonas 1 forma | Taisnleņķa |
| 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Kreisais priekšpusē |
| Pagatavošanas zonas 1 izmērs (P x D) | 200 x 240 mm |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2200 W |
| Pagatavošanas zonas 1 palielināta jauda | 3700 W |
| 2. degļa/gatavošanas zonas veids | Vārīšanās |
| Pagatavošanas zonas 2 forma | Taisnleņķa |
| 2. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa kreisi aizmugurē |
| Pagatavošanas zonas 2 izmērs (P x D) | 200 x 240 mm |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2200 W |
| Pagatavošanas zonas 2 palielināta jauda | 3700 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas veids | Vārīšanās |
| Pagatavošanas zonas 3 forma | Taisnleņķa |
| 3. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi aizmugurē |
| Pagatavošanas zonas 3 izmērs (P x D) | 200 x 240 mm |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2200 W |
| Pagatavošanas zonas 3 palielināta jauda | 3700 W |
| 4. degļa/gatavošanas zonas veids | Vārīšanās |
| Pagatavošanas zonas 4 forma | Taisnleņķa |
| 4. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi priekšā |
| Pagatavošanas zonas 4 izmērs (P x D) | 200 x 240 mm |
| 4. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2200 W |
| Pagatavošanas zonas 4 palielināta jauda | 3700 W |
| Plīts LED indikatori | |
| Plīts kontroles slēdžu veids | Ar pieskārienu |
| Plīts kontroles slēdžu vieta | Priekšpuse |
| Rāmja forma | U-formas dalītājs |
| Rāmja krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Plīts kabeļa garums | 0,86 m |
| Plīts pievienotā slodze (elektriskā) | 7400 W |
| Plīts ieejas spriegums | 220 - 240 V |
| Plīts platums | 60,6 cm |
| Plīts dziļums | 52,7 cm |
| Plīts augstums | 5,1 cm |
| Plīts augstums zem darba virsmas | 6 mm |
| Plīts nodalījuma uzstādīšanas platums | 56 cm |
| Plīts nodalījuma uzstādīšanas dziļums (min) | 49 cm |
| Plīts nodalījuma uzstādīšanas dziļums (max) | 50 cm |
| Plīts nodalījuma uzstādīšanas augstums | 5,1 cm |
| Cepeškrāsns | |
| Krāsns tips | Elektriskā plīts |
| Cepeškrāsns neto ietilpība | 71 L |
| Krāsns krāsa | Nerūsējošais tērauds/melns |
| Cepeškrāsns kontroles veids | Rotējošs |
| Cepeškrāsns displejs | |
| Cepeškrāsns displeja tips | LCD |
| Integrēts pulkstenis | |
| Pulksteņa tips | Elektronisks |
| Pašattīrošs | |
| Tīrīšanas tips | Hidrolitisks + pirolītisks režīms |
| Temperatūra (min) | 30 °C |
| Temperatūra (maks) | 275 °C |
| Plaukta pozīciju skaits | 5 |
| Durvju enģes | Uz leju |
| Iekšpuses gaisma | |
| Lampas tips | Halogēns |
| Atslēga bērniem | |
| Energoefektivitātes klase (cepeškrāsns) | A |
| Savienotā slodze | 11400 W |
| Krāsns jauda | 11400 W |
| Enerģijas patēriņš (parastais) | 0,99 kWh |
| Enerģijas patēriņš (forsētā konvekcija) | 0,81 kWh |
| Cepeškrāsns ieejas spriegums | 220 - 240 V |
| Roktura materiāls | Alumīnijs |
| Karstums no apakšas | |
| Augšējā un apakšējā karsēšana | |
| Cepeškrāsns platums | 59,4 cm |
| Cepeškrāsns dziļums | 54,8 cm |
| Cepeškrāsns augstums | 59,5 cm |
| Cepeškrāsns svars | 37 kg |
| Cepeškrāsns nodalījuma uzstādīšanas platums | 56 cm |
| Cepeškrāsns nodalījuma uzstādīšanas dziļums | 55 cm |
| Cepeškrāsns nodalījuma uzstādīšanas augstums (min) | 60 cm |
| Cepeškrāsns nodalījuma uzstādīšanas augstums (max) | 60,4 cm |
| Pagatavošanas funkcijas un programmas | |
| Parasta ēdiena pagatavošana | |
| Konvekcijas gatavošana | |
| Grils | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Automātisko programmu skaits | 30 |