Ražotājs: Philips
Modelis: SFL4002T/10
EAN: 4895229114050
Philips SFL4002T/10. Luktura veids: Iegremdējams gaismeklis, Produkta krāsa: Melns, International Protection (IP) code: IPX4. Lampas tips: LED. Baterijas tips: AA, Baterijas tehnoloģija: Sārmaina akumulatoru baterija. Iepakojuma platums: 90 mm, Iepakojuma dziļums: 28 mm, Iepakojuma augstums: 210 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
LED flashlight 2xAA, 110 lumens | €14.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Luktura veids | Iegremdējams gaismeklis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ūdensnecaurlaidīgs | |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Apgaismojums | |
| Lampas tips | LED |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | AA |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 28 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 117 g |
| Platums (cm) ārējā kaste | 31,4 cm |
| Garums (cm) ārējai kastei | 37,8 cm |
| Augstums (cm) ārējai kastei | 21,2 cm |