Ražotājs: Brita
Modelis: 1039164
EAN: 4006387076696
Brita 1039164. Ūdens filtra veids: Filtra krūze, Produkta krāsa: Caurspīdīgs, Balts, Ūdens rezervuāra tilpums: 2,4 L. Platums: 265 mm, Dziļums: 110 mm, Augstums: 275 mm. Kārtridžu daudzums: 6 pcs, Skaits iepakojumā: 1 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ūdens filtra veids | Filtra krūze |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs, Balts |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 2,4 L |
| Materiāls | Plastmasa |
| Vāka materiāls | Plastmasa |
| Filtrētā ūdens ietilpība | 1,4 L |
| MAXTRA filtrēšanas tehnoloģija | |
| Iebūvēta displeja | |
| Atmiņas funkcijas | |
| Filtra kārtridža aizvietošana | |
| Kasetnes maiņas indikators | |
| Der ledusskapja durvīm | |
| Ergonomisks rokturis | |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Kasetnes lietošanas periods | 0,9 mēnesis(i) |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 265 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Augstums | 275 mm |
| Svars | 1,05 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Kārtridžu daudzums | 6 pcs |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |