Ražotājs: Brita
Modelis: 112219
EAN: 4006387112219
Brita Marella. Ūdens filtra veids: Filtra krūze, Produkta krāsa: Balts, Ūdens rezervuāra tilpums: 3,5 L. Platums: 265 mm, Dziļums: 155 mm, Augstums: 275 mm. Kārtridžu daudzums: 2 pcs, Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Ūdens filtra krūzes Brita Marella Cool + water bottle - OReol.eu | €27.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ūdens filtra veids | Filtra krūze |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 3,5 L |
| Atvāžams augšējais vāks | |
| Filtrētā ūdens ietilpība | 2 L |
| MAXTRA filtrēšanas tehnoloģija | |
| Filtra kārtridža aizvietošana | |
| Kasetnes maiņas indikators | |
| Der ledusskapja durvīm | |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 265 mm |
| Dziļums | 155 mm |
| Augstums | 275 mm |
| Iepakojuma platums | 365 mm |
| Iepakojuma dziļums | 110 mm |
| Iepakojuma augstums | 280 mm |
| Iepakojuma svars | 1,4 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Kārtridžu daudzums | 2 pcs |
| Manuāls | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |