Ražotājs: ATEN
Modelis: CS1732A
EAN: 0672792001369
ATEN CS1732A. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, Peles pieslēgvietas tips: USB, Video pieslēgvietas tips: VGA. Maksimālā izšķirtspēja: 2048 x 1536 pikseļi. Enerģija patēriņš: 1,2 W. Svars: 490 g. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Barošanas avota tips: 5V DC, Dimensijas (WxDxH): 87 x 140 x 55 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATEN 2-port KVMP USB+PS/2, usb hub, audio, 1.2m cables CS-1732A | €113.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2048 x 1536 pikseļi |
| Savienojamība | |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB |
| Peles pieslēgvietas tips | USB |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Papildus informācija | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Barošanas avota tips | 5V DC |
| Dimensijas (WxDxH) | 87 x 140 x 55 mm |
| Pieslēgvietu skaits | 2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 1,2 W |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 490 g |