Ražotājs: ATEN
Modelis: CS52A-AT
EAN: 4710423774803
ATEN CS52A-AT. Tastatūras pieslēgvietas tips: PS/2, Peles pieslēgvietas tips: PS/2, Video pieslēgvietas tips: VGA. HD veids: QXGA, Maksimālā izšķirtspēja: 2048 x 1536 pikseļi, Skenēšanas intervāls: 3,5,10,20 s. Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Platums: 84,5 mm, Dziļums: 34 mm, Augstums: 22,1 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATEN 2-port KVM Hybrid PS/2 + USB mini, audio, 1.2m cables | €57.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| HD veids | QXGA |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2048 x 1536 pikseļi |
| Skenēšanas intervāls | 3,5,10,20 s |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 2 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | PS/2 |
| Peles pieslēgvietas tips | PS/2 |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| Konsoles ports | 3,5 mm austiņas, 3.5mm mic, USB A, VGA (D-Sub) |
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 84,5 mm |
| Dziļums | 34 mm |
| Augstums | 22,1 mm |
| Svars | 400 g |