Ražotājs: ATEN
Modelis: CS64A
EAN: 0667184153818
ATEN CS64A. Tastatūras pieslēgvietas tips: PS/2, Peles pieslēgvietas tips: PS/2, Video pieslēgvietas tips: VGA. Maksimālā izšķirtspēja: 2048 x 1536 pikseļi. Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 1,8 m. Svars: 830 g. Iepakojuma platums: 218 mm, Iepakojuma dziļums: 94 mm, Iepakojuma augstums: 264 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Umschalter ATEN KVM-Switch für 4PC PS/2/Line-out/VGA | €80.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2048 x 1536 pikseļi |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 4 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | PS/2 |
| Peles pieslēgvietas tips | PS/2 |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| Dizains | |
| Statņa montāža | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 89,5 x 26 x 71,9 mm |
| Saderīgās operētājsistēmas | 230 |
| Svars (angļu mērvienībās) | 0,816 kg |
| Kastes vai oriģinālā kartona dimensijas (W x D x H) | 280 x 500 x 230 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176200 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 830 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 218 mm |
| Iepakojuma dziļums | 94 mm |
| Iepakojuma augstums | 264 mm |
| Iepakojuma svars | 1 kg |