Ražotājs: ATEN
Modelis: CS64U
EAN: 0667184323648
ATEN CS64U. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, Peles pieslēgvietas tips: USB, Video pieslēgvietas tips: VGA. Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 1,8 m. Svars: 800 g. Dimensijas (WxDxH): 97 x 109 x 25 mm, Saderīgās operētājsistēmas: -with all operation platforms PC(Windows,Linux and most others),Mac and Sun., I/O pieslēgvietas: -USB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATEN 4-port KVM USB mini, audio, 1.8m cables | €92.99 |
|
www.photopoint.ee |
ATEN CS64U KVM switch Black | €122.99 |
|
www.ox.ee |
ATEN CS64U KVM switch Black | €166.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 4 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB |
| Peles pieslēgvietas tips | USB |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| Austiņu izejas | 4 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 97 x 109 x 25 mm |
| Saderīgās operētājsistēmas | -with all operation platforms PC(Windows,Linux and most others),Mac and Sun. |
| I/O pieslēgvietas | -USB |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 800 g |