Ražotājs: ATEN
Modelis: US7220
EAN: 0672792007262
ATEN US7220. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, Peles pieslēgvietas tips: USB, Video pieslēgvietas tips: HDMI. Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Maksimālā izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi. Produkta krāsa: Pelēks, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Izejas spriegums: 12 V, Enerģija patēriņš: 90 W
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Aten US7220 KVM switch Grey | €768.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 2 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB |
| Peles pieslēgvietas tips | USB |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Konsoles ports | USB A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) hub portu skaits | 3 |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Audio savienojumi | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofona ieeju skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Spiešanas tipa poga | |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Enerģija patēriņš | 90 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 97,5 mm |
| Dziļums | 57 mm |
| Augstums | 191,9 mm |
| Svars | 780 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | Thunderbolt |
| Manuāls | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |