Ražotājs: Intellinet
Modelis: 506496
EAN: 0766623506496
Intellinet 506496. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, PS/2, Peles pieslēgvietas tips: USB, PS/2, Video pieslēgvietas tips: VGA. HD veids: HD, Maksimālā izšķirtspēja: 1600 x 900 pikseļi, Video joslas platums: 350000 Hz. Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Metāls, Sertifikācija: FCC B, CE, RoHS. Jaudas avots: Līdzstrāvas, DC ievades spriegums: 9 V, Ieejas strāva: 1 A. Platums: 155 mm, Dziļums: 440 mm, Augstums: 45 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| HD veids | HD |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1600 x 900 pikseļi |
| Video joslas platums | 350000 Hz |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 16 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB, PS/2 |
| Peles pieslēgvietas tips | USB, PS/2 |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 16 |
| Konsoles ports | PS/2, USB A, VGA (D-Sub) |
| Konsoles USB portu skaits | 5 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Līdzstrāvas |
| DC ievades spriegums | 9 V |
| Ieejas strāva | 1 A |
| Enerģija patēriņš | 0,5 W |
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | FCC B, CE, RoHS |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 155 mm |
| Dziļums | 440 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Svars | 6 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176200 |