Ražotājs: Lindy
Modelis: 39332
EAN: 4002888393324
Lindy 39332. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, Peles pieslēgvietas tips: USB, Video pieslēgvietas tips: DVI-I. Maksimālā izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi, Maksimālā digitālā izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi, Maksimālā analogā izšķirtspēja: 2048 x 1536 pikseļi. Produkta krāsa: Balts. Platums: 165 mm, Dziļums: 110 mm, Augstums: 46 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LINDY KVM SWITCH PRO USB 2.0 AUDIO DVI-I DUAL LINK 2 PORT | €206.01 |
|
datatronic.fi |
Lindy 39332 KVM-kytkin Valkoinen | €209.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Maksimālā analogā izšķirtspēja | 2048 x 1536 pikseļi |
| Maksimālā digitālā izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Plug and Play | |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 2 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB |
| Peles pieslēgvietas tips | USB |
| Video pieslēgvietas tips | DVI-I |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 6 |
| Audio savienojumi | |
| Austiņu izejas | 3 |
| Mikrofona ieeju skaits | 3 |
| DC ieejas ligzda | |
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 165 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Augstums | 46 mm |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176200 |