Ražotājs: Manhattan
Modelis: 151245
EAN: 0102930561009
Manhattan 151245. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, Peles pieslēgvietas tips: USB, Video pieslēgvietas tips: VGA. Maksimālā izšķirtspēja: 1920 x 1440 pikseļi. Produkta krāsa: Melns. Platums: 75 mm, Dziļums: 85 mm, Augstums: 26 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Manhattan Mini | €48.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1440 pikseļi |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 2 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB |
| Peles pieslēgvietas tips | USB |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio savienojumi | |
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 75 mm |
| Dziļums | 85 mm |
| Augstums | 26 mm |
| Svars | 483 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176200 |