Ražotājs: StarTech.com
Modelis: SV231USBDDM
EAN: 0065030858182
StarTech.com SV231USBDDM. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, Peles pieslēgvietas tips: USB, Video pieslēgvietas tips: VGA. Maksimālā izšķirtspēja: 1920 x 1440 pikseļi, Maksimālā digitālā izšķirtspēja: 1920 x 1440 pikseļi, Lietotāju skaits: 1 lietotājs(i). Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds, Sertifikācija: CE, FCC, REACH, TAA, UL. Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Ieejas strāva: 0.4 A, Izejas spriegums: 5 V. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā digitālā izšķirtspēja | 1920 x 1440 pikseļi |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1440 pikseļi |
| Ziedlapķēde | Nē |
| Lietotāju skaits | 1 lietotājs(i) |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 2 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB |
| Peles pieslēgvietas tips | USB |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| Konsoles USB portu skaits | 2 |
| Konsoles ports | USB A, VGA (D-Sub) |
| USB centrmezgls | Jā |
| USB 2.0 A tipa centrmezglu pieslēgvietu daudzums | 2 |
| Audio savienojumi | Nē |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Dizains | |
| Statņa montāža | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| LED indikatori | Jā |
| Karstie taustiņi | Jā |
| Sertifikācija | CE, FCC, REACH, TAA, UL |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas strāva | 0.4 A |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Izejas strāva | 2 A |
| Kontakdakšas veids | Tips M |
| Savienojamie strāvas kontaktdakšu veidi | EU, UK, US |
| Ārējais jaudas adapteris | Jā |
| Enerģija patēriņš | 10 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 76 mm |
| Dziļums | 165 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 520 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -30 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | KVM |
| Manuāls | Jā |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176200 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 253 mm |
| Iepakojuma dziļums | 348 mm |
| Iepakojuma augstums | 72 mm |
| Iepakojuma svars | 1,7 kg |
| Papildus informācija | |
| Audio atbalsts | Nē |
| IP kontrole | Nē |