Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: B064-016-02-IPG
EAN: 0037332151513
Tripp Lite B064-016-02-IPG. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, PS/2, Peles pieslēgvietas tips: USB, PS/2, Video pieslēgvietas tips: VGA. Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 1U, Sertifikācija: UL/cUL, FCC, CE, TAA, RoHS. Platums: 433,3 mm, Dziļums: 413,3 mm, Augstums: 43,7 mm. Iepakojuma platums: 513,1 mm, Iepakojuma dziļums: 571,5 mm, Iepakojuma augstums: 142,2 mm. Daudzums Master kastē: 1 pcs, Izcelsmes valsts: Taivāna
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Statņa montāža | Jā |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Jā |
| Sertifikācija | UL/cUL, FCC, CE, TAA, RoHS |
| Savienojamība | |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB, PS/2 |
| Peles pieslēgvietas tips | USB, PS/2 |
| Video pieslēgvietas tips | VGA |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 433,3 mm |
| Dziļums | 413,3 mm |
| Augstums | 43,7 mm |
| Svars | 5,42 kg |
| Papildus informācija | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Pieslēgvietu skaits | 16 |
| Svars (angļu mērvienībās) | 7,71 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8471,80,1000 |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 513,1 mm |
| Iepakojuma dziļums | 571,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 142,2 mm |
| Iepakojuma svars | 7,44 kg |