Ražotājs: Acer
Modelis: DQ.BFSEP.008
EAN: 4711121222283
Acer Aspire C24-1650. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: LCD. Procesora tips: Intel® Core™ i5. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel Iris Xe Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC Acer All-In-One Aspire C24-1650 Core i5-1135G7, 8 GB, 512 GB SSD Windows 11 Home - OReol.eu | €707.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-1135G7 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.2 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 2.4 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 28 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0.9 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 12 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Paneļa veids | LCD |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Silver |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Peles savienojamība | Wireless |
| Tastatūras savienojamība | Wireless |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| DC ieejas ligzda | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Privātuma kamera | |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 489,9 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 37,1 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 379,6 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Idle States | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |