Ražotājs: Acer
Modelis: DQ.BFTEF.009
EAN: 4710886539759
Acer Aspire C24-1650. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: LCD. Procesora tips: Intel® Core™ i3. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Home. Produkta krāsa: Pelēks, Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-1115G4 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.1 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 3 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 28 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1.7 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 12 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Paneļa veids | LCD |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks, Sudrabs |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Audio sistēma | DTS Audio |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 489,9 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 37,1 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 379,6 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Idle States | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |