Ražotājs: Acer
Modelis: DQ.BGGEF.002
Acer Aspire C27-1655. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: LCD. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora frekvence: 2,4 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce MX330. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Home. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-1135G7 |
| Procesora frekvence | 2.4 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.2 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 2.4 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 28 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0.9 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 12 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Paneļa veids | LCD |
| Slīpuma leņķis | -5 - 25 ° |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce MX330 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 2 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR5 |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Black, Silver |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 135 W |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 615 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 72 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 450 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |