Ražotājs: ASUS
Modelis: 90PT03H2-M00DX0
EAN: 4711387032886
ASUS A3202WBAK-WA006X. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 54,5 cm (21.4"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: LCD. Procesora tips: Intel® Core™ i5. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel Iris Xe Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS AIO/A3202WBAK | €816.99 |
|
www.ldlc.com |
ASUS A3202WBAK-WA006X | €872.95 |
|
www.topbiz.fr |
ASUS A3202WBAK-WA006X 21.45" I5 8 Blanc 256 Go | €979.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-1235U |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.4 GHz |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Konfigurējams TDP-down | 12 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 54,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Paneļa veids | LCD |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Yes |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 100 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 3.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Yes |
| Saderīgās atmiņas kartes | MMC, MicroSD (TransFlash) |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenas tips | 1x1 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Krāsas nosaukums | White |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| DC ieejas ligzda | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| BIOS parole | Jā |
| Cietais diskdzinis, lietotāja parole | Jā |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kameras HD veids | HD |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Audio sistēma | Sonic Master |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 493 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 395 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 165 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4,84 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Intel® Flex Memory Access | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |