Ražotājs: ASUS
Modelis: 90PT03G2-M00XV0
EAN: 0197105070394
ASUS A3402WBAK-WA148W. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi. Procesora tips: Intel® Core™ i3. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-1215U |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.4 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora kešatmiņa | 10 MB |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 100 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 3.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Krāsas nosaukums | White |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Ieviešanas gads | 2022 |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | |
| Iepakojuma saturs | |
| Peles savienojamība | Wireless |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūras savienojamība | Wireless |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Tastatūras valoda | Spāņu |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| DC ieejas ligzda | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| BIOS parole | |
| Cietais diskdzinis, lietotāja parole | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Audio sistēma | Sonic Master |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kameras HD veids | HD |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 539 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 165 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 423 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,4 kg |
| Iepakojuma platums | 650 mm |
| Iepakojuma dziļums | 195 mm |
| Iepakojuma augstums | 565 mm |
| Iepakojuma svars | 6,51 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® Flex Memory Access | |