Ražotājs: ASUS
Modelis: 90PT0201-M06070
EAN: 4711081374572
ASUS A41GART-BD007R. Produkta veids: All-in-One tablet PC. Displeja diagonāle: 39,6 cm (15.6"), HD veids: HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1366 x 768 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Procesora tips: Intel® Celeron® N, Procesora frekvence: 1,1 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 600. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC Asus All-In-One A41GART-BD007R Celeron N4020, 8 GB, 256 GB SSD Windows 10 Professional - OReol.eu | €545.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Celeron® N |
| Procesora modelis | N4020 |
| Procesora frekvence | 1,1 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 39,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1366 x 768 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 200 cd/m² |
| Displeja virsma | Gloss |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 45 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | SATA III |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MMC, MS PRO, SD, SDHC, SDXC |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 600 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Black |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| DC ieejas ligzda | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | All-in-One tablet PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| BIOS parole | |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kameras HD veids | HD |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 378 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 247 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 105 mm |
| Svars (ar statīvu) | 2 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |