Ražotājs: ASUS
Modelis: 90PT0391-M00290
EAN: 4711387030943
ASUS E1600WKAT-BD014X. Produkta veids: All-in-One tablet PC. Displeja diagonāle: 39,6 cm (15.6"), HD veids: HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1366 x 768 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns, Paneļa veids: TN. Procesora tips: Intel® Celeron® N, Procesora frekvence: 1,1 GHz. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 128 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
ASUS E1600WKAT-BD014X, 39,6 cm (15.6"), HD, Intel® Celeron® N, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Pro | €488.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Celeron® N |
| Procesora modelis | N4500 |
| Procesora frekvence | 1,1 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 39,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1366 x 768 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 220 cd/m² |
| Paneļa veids | TN |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 45 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 4 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 128 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 128 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 128 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MMC, SD |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Black |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| DC ieejas ligzda | |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Business |
| Produkta veids | All-in-One tablet PC |
| Cietais diskdzinis, lietotāja parole | |
| BIOS parole | |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kameras HD veids | HD |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 366 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 248 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 190 mm |
| Svars (ar statīvu) | 2,24 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |