Ražotājs: ASUS
Modelis: 90PT0382-M03250
EAN: 4711081364122
ASUS ExpertCenter E5 AiO 22 E5202WHAK-BA102R. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 54,6 cm (21.5"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: LCD. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora frekvence: 3,3 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-11500B |
| Procesora frekvence | 3.3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.6 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 54,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Paneļa veids | LCD |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Krāsu gamma | 100 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express 3.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD, MMC |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,1000,100 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Black |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mini DisplayPort/Thunderbolt kombinētā pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0a |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel HM570 |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| BIOS parole | |
| Cietais diskdzinis, lietotāja parole | |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kameras HD veids | HD |
| Privātuma kamera | |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 150 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 490 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 411 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 201 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,9 kg |
| Platums (bez statīva) | 49 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 41,1 cm |
| Augstums (bez statīva) | 4,5 cm |