Ražotājs: ASUS
Modelis: 90PT0372-M03670
EAN: 4711081364146
ASUS ExpertCenter E5 AiO 24 E5402WHAK-BA101R. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi. Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora frekvence: 3,2 GHz. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 750. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-11700B |
| Procesora frekvence | 3,2 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.8 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora kešatmiņa | 16 MB |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 100 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express 3.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MMC, SD |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 750 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Eternal Black |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Thunderbolt ports quantity | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0a |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Business |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel HM570 |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Cietais diskdzinis, lietotāja parole | |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kameras HD veids | HD |
| Privātuma kamera | |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 150 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 541 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 439 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 201 mm |
| Svars (ar statīvu) | 7,1 kg |