Ražotājs: ASUS
Modelis: M3700WYAK-WA019W
EAN: 4711081822431
ASUS M3700WYAK-WA019W. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi. Procesora tips: AMD Ryzen™ 5, Procesora frekvence: 2,3 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: AMD Radeon Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC Asus ASUS All in One M3700WYAK-WA019W Ryzen 5-5625U | 27"-FHD | 8GB | 512GB | W11 | srebrny - OReol.eu | €698.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesora modelis | 5625U |
| Procesora frekvence | 2.3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.3 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora kešatmiņa | 16 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 100 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 3.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon Graphics |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Izmēģinājuma programmatūra | McAfee LiveSafe™ 30-day trial |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Krāsas nosaukums | White |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| DC ieejas ligzda | |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Everyday |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Cietais diskdzinis, lietotāja parole | |
| BIOS parole | |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kameras HD veids | HD |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 613 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 456 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 189 mm |
| Svars (ar statīvu) | 8,7 kg |