Ražotājs: ASUS
Modelis: 90PT02T1-M01A40
EAN: 4711081984832
ASUS V241EAK-WA055X. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i3. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS VIVOAIO PRO 24 V241EAK-WA055X | €592.71 |
|
www.ldlc.com |
ASUS Vivo AiO V241EAK-WA055X | €699.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-1115G4 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.1 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 3 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 28 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1.7 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 12 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Yes |
| Krāsu gamma | 100 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 3.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Krāsas nosaukums | White |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| DC ieejas ligzda | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kameras HD veids | HD |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 540 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 409 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 165 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,4 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | No |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Nē |
| Idle States | Yes |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nē |