Ražotājs: ASUS
Modelis: A5401WRAK-WA098W
EAN: 4711081759690
ASUS Zen AiO 24 A5401WRAK-WA098W. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora frekvence: 2,3 GHz. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 630. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC Asus ASUS All in One A5401WRAK-WA098W Core i5-10500T | 23.8"-FHD | 16GB | 512GB | W11 | biały - OReol.eu | €944.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-10500T |
| Procesora frekvence | 2.3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,8 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1.7 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 25 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Krāsas nosaukums | Immortal White |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI izvades pieslēgvietu daudzums | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI ievades pieslēgvietu daudzums | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DC ieejas ligzda | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel H470 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 120 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kameras HD veids | HD |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 541 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 453 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 202 mm |
| Svars (ar statīvu) | 7 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® 64 | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |