Ražotājs: HP
Modelis: 8J0T2EA
EAN: 0196548340873
HP 24-cb1108ng. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: AMD Ryzen™ 3, Procesora frekvence: 2,7 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: AMD Radeon Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: FreeDOS. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
HP 24-cb1108ng, 60,5 cm (23.8"), Full HD, AMD Ryzen? 3, 8 GB, 512 GB, FreeDOS | €479.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 3 |
| Procesora modelis | 5425U |
| Procesora frekvence | 2.7 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.1 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora stieples | 8 |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Yes |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 4 GB |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon Graphics |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Realtek |
| WLAN regulētāja modelis | Realtek RTL8822CE |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,1000,100 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | FreeDOS |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Krāsas nosaukums | Starry white |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Ieviešanas gads | 2023 |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Tastatūras savienojamība | Wired |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP skaļruņa veids | HP Dual Speakers |
| HP segments | Home |
| HP front camera | HP TrueVision HD |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Everyday |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kameras HD veids | HD |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 540.6 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 183.7 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 419 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5.37 kg |
| Iepakojuma platums | 641 mm |
| Iepakojuma dziļums | 277 mm |
| Iepakojuma augstums | 525 mm |
| Iepakojuma svars | 8.8 kg |
| Papildus informācija | |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 60.5 cm |
| Komutatora tips | All-in-One |
| Barošanas avots | 90 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Svars | 5.37 kg |