Ražotājs: HP
Modelis: 3A166EA
EAN: 0194850735004
HP 24-df0034ns. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i3, Procesora frekvence: 1,2 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Home. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
HP 24-df0034ns | €649.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-1005G1 |
| Procesora frekvence | 1.2 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3.4 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora stieples | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0.9 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 13 W |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Tjunction | 100 °C |
| Procesors litogrāfija | 10 nm |
| Procesora ligzda | BGA 1526 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM, LPDDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 3200,3733 MHz |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Yes |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 1 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| ECC | No |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express, NVMe |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Yes |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 900 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 300 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.5 |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 0x8A56 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Realtek |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Izmēģinājuma programmatūra | Microsoft Office 365, McAfee LiveSafe |
| Iekļautā programmatūra | Dropbox |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP skaļruņa veids | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP Privacy HD |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kameras HD veids | HD |
| Privātuma kamera | Yes |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 540.8 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 204.5 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 409.3 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5.85 kg |
| Platums (bez statīva) | 540.8 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 204.5 mm |
| Augstums (bez statīva) | 409.3 mm |
| Svars (bez statīva) | 5.85 kg |
| Iepakojuma platums | 497 mm |
| Iepakojuma dziļums | 235 mm |
| Iepakojuma augstums | 656 mm |
| Iepakojuma svars | 9 kg |
| Papildus informācija | |
| Displeja rāmja tehnoloģija | Micro-Edge |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 60.5 cm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Procesora paketes izmērs | 50 x 25 mm |
| Intel® Trusted Execution Technology | Nē |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Idle States | Yes |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Intel® Quick Sync Video Technology | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Procesors ARK ID | 196588 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel® Secure Key | Jā |
| Intel® TSX-NI | Nē |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nē |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0, AVX-512 |