Ražotājs: HP
Modelis: 6J2Z5EA
EAN: 0196786022555
HP ENVY 34-c1437no. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 86,4 cm (34"), HD veids: 5K Ultrawide HD, Ekrāna izšķirtspēja: 5120 x 2160 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i9, Procesora frekvence: 2,4 GHz. Iekšējā atmiņa: 64 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 2 TB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 3080. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Produkta krāsa: Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
HP ENVY 34-c1437no 34" All-in-one -poytakone, Win 11 Pro (6J2Z5EA) 0196786022555 6J2Z5EAUUW (0196786022555) | €4805.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i9 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Procesora modelis | i9-12900 |
| Procesora frekvence | 2.4 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5.1 GHz |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora stieples | 24 |
| Procesora kešatmiņa | 30 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 86.4 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 5120 x 2160 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 5K Ultrawide HD |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Ekrāna spilgtums | 500 cd/m² |
| Displeja virsma | Matt |
| Paneļa veids | IPS |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Yes |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 98 % |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3600 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 32 GB |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 2 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 2 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| SSD atmiņas tips | TLC |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express, NVMe |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Yes |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Yes |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Silver |
| Krāsas nosaukums | Turbo silver rear cover, dark chrome logo, turbo silver aluminum base and stand |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Ieviešanas gads | 2022 |
| Izcelsmes valsts | China |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Tastatūras savienojamība | Wireless |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP skaļruņa veids | HP Dual Speakers |
| HP segments | Home |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| USB Sleep-and-Charge porti | 2 |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Premium |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel H670 |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kopējais megapikseļu skaits | 16 MP |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Skaļruņu ražotājs | Bang & Olufsen |
| Audio sistēma | B&O PLAY |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 330 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 817.2 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 223 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 368.4 mm |
| Svars (ar statīvu) | 11.1 kg |
| Iepakojuma platums | 975 mm |
| Iepakojuma dziļums | 290 mm |
| Iepakojuma augstums | 665 mm |
| Iepakojuma svars | 17.4 kg |
| Papildus informācija | |
| Displeja rāmja tehnoloģija | Micro-Edge |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 86.4 cm |
| Komutatora tips | All-in-One |
| Infrasarkanā kamera | Yes |
| Brīvu iekšējās atmiņas paplašinājumu slotu skaits | 2 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Yes |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Idle States | Yes |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Yes |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | Yes |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Tehniskās detaļas | |
| Svars | 11.1 kg |