Ražotājs: HP
Modelis: 6J9N3EA
EAN: 0196786065545
HP Pavilion 32 -b0252nw. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 80 cm (31.5"), HD veids: Quad HD, Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora frekvence: 1,8 GHz. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1 TB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA® GeForce® GTX 1650. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC HP AIO Pavilion Core i5-12400T, 16 GB, 1 TB SSD Windows 11 Home - OReol.eu | €1234.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-12400T |
| Procesora frekvence | 1.8 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.2 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora stieples | 12 |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 80 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Quad HD |
| Ekrāna spilgtums | 350 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Yes |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 99 % |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 8 GB |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SSD atmiņas tips | TLC |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express, NVMe |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Yes |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Yes |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR5 |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 730 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Realtek |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Sparkling black |
| Ieviešanas gads | 2022 |
| Izcelsmes valsts | China |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Tastatūras savienojamība | Wireless |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP front camera | HP TrueVision 5MP |
| HP segments | Home |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DVI pieslēgvieta | Yes |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Everyday |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel H670 |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 6 |
| Skaļruņu ražotājs | Bang & Olufsen |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Audio sistēma | B&O PLAY |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kopējais megapikseļu skaits | 5 MP |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 210 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 714.4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 557.7 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 204.3 mm |
| Svars (ar statīvu) | 14 kg |
| Iepakojuma platums | 875 mm |
| Iepakojuma dziļums | 285 mm |
| Iepakojuma augstums | 680 mm |
| Iepakojuma svars | 20.5 kg |
| Papildus informācija | |
| Displeja rāmja tehnoloģija | Micro-Edge |
| Barošanas avots | 210 W |
| Komutatora tips | All-in-One |
| Infrasarkanā kamera | Yes |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 80 cm |
| Brīvu iekšējās atmiņas paplašinājumu slotu skaits | 2 |
| Grafikas adaptera interfeiss | PCIe x16 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Idle States | Yes |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Yes |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Tehniskās detaļas | |
| Svars | 14 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Ilgtspējas atbilstība | Yes |