Ražotājs: HP
Modelis: 7N6E2EA
EAN: 0197192756843
HP Pavilion 32-b1100ng. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 80 cm (31.5"), HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i7. Iekšējā atmiņa: 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1 TB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 770. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
HP Pavilion All-in-One PC 32-b1100ng [80cm (31,5") 4K-UHD-Display, Intel i7-13700T, 32GB RAM, 1TB SSD, Win11] 7N6E2EA#ABD (0197192756843) dators | €1970.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-13700T |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.9 GHz |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora stieples | 24 |
| Procesora kešatmiņa | 30 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 80 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Yes |
| Krāsu gamma | 98 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 16 GB |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| ECC | No |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD atmiņas tips | TLC |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Yes |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Realtek |
| WLAN regulētāja modelis | Realtek RTL8852BE |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Sparkling black |
| Ieviešanas gads | 2023 |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Tastatūras savienojamība | Wireless |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP front camera | HP Webcam |
| HP segments | Home |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Everyday |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel H770 |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kopējais megapikseļu skaits | 5 MP |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 6 |
| Skaļruņu ražotājs | Bang & Olufsen |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Audio sistēma | B&O PLAY |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 210 W |
| AC adaptera frekvence | 50/60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 714.4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 557.7 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 204.3 mm |
| Svars (ar statīvu) | 14 kg |
| Iepakojuma platums | 875 mm |
| Iepakojuma dziļums | 285 mm |
| Iepakojuma augstums | 680 mm |
| Iepakojuma svars | 20.5 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Yes |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Idle States | Yes |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Yes |
| Iegultās opcijas pieejamas | Yes |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | Yes |
| Ilgtspējas sertifikāti | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Papildus informācija | |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 80 cm |
| Barošanas avots | 210 W |
| Komutatora tips | All-in-One |
| Brīvu iekšējās atmiņas paplašinājumu slotu skaits | 2 |
| Tehniskās detaļas | |
| Svars | 14 kg |