Ražotājs: HP
Modelis: 23H22EA
EAN: 0195161244728
HP ProOne 440 G6. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora frekvence: 2,3 GHz. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Iebūvēto kameru. Optiskās diskierīces tips: DVD±RW. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-10500T |
| Procesora frekvence | 2.3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,8 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora stieples | 12 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Thermal Design Power (TDP) | 35 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1.7 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 25 W |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Tjunction | 100 °C |
| Procesora ligzda | LGA 1200 (Socket H5) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesora kodētais nosaukums | Comet Lake |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 2666 MHz |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 41,6 GB/s |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 1 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 16 GB |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| ECC | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express, NVMe |
| NVMe | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | DVD±RW |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 64 GB |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 350 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1150 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.5 |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 0x9BC8 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Black, Silver |
| Izcelsmes valsts | China |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūras savienojamība | Wired |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP JumpStart | |
| HP skaļruņa veids | HP Dual Speakers |
| HP Support Assistant | |
| HP segments | Home |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kopējais megapikseļu skaits | 5 MP |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 539.3 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 511 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 233 mm |
| Svars (ar statīvu) | 7.75 kg |
| Platums (bez statīva) | 53.9 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 23.3 cm |
| Augstums (bez statīva) | 51.1 cm |
| Svars (bez statīva) | 7.75 kg |
| Iepakojuma platums | 660 mm |
| Iepakojuma dziļums | 245 mm |
| Iepakojuma augstums | 462 mm |
| Iepakojuma svars | 11.6 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Intel® Secure Key | |
| Termālā risinājuma specifikācija | PCG 2015B |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Mērogojamība | 1S |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Idle States | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Procesora paketes izmērs | 37.5 x 37.5 mm |
| Procesors ARK ID | 199275 |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Intel® OS Guard | |
| Papildus informācija | |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 60.5 cm |
| Infrasarkanā kamera | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Tastatūras tips | USB |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Low halogen |