Ražotājs: itek
Modelis: ITPCOAW27I58G5S
EAN: 8056157882893
itek ITPCOAW27I58G5S. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: VA. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora frekvence: 2,6 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 730. Produkta krāsa: Balts
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-11400 |
| Procesora frekvence | 2.6 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.4 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Paneļa veids | VA |
| Pikseļa iestatne | 0,104 x 0,311 mm |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 730 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Tastatūras valoda | Itāļu |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel H510 |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 3 W |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 615 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 460 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 165 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5 kg |
| Iepakojuma platums | 680 mm |
| Iepakojuma dziļums | 165 mm |
| Iepakojuma augstums | 530 mm |
| Iepakojuma svars | 8 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |