Ražotājs: Lenovo
Modelis: F0GJ0033GE
EAN: 0196379895450
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i3, Procesora frekvence: 1,5 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-1220P |
| Procesora frekvence | 1,5 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.4 GHz |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Konfigurējams TDP-down | 20 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa saslēga slots | Nē |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Ievades ierīces modelis | Calliope |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel® SoC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kopējais megapikseļu skaits | 5 MP |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 6 W |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC256 |
| Audio sistēma | HD |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 613,1 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 200 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 472,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 8,82 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® Flex Memory Access | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, ErP, RoHS |