Ražotājs: Lenovo
Modelis: 11VF008NGE
EAN: 0196800444875
Lenovo ThinkCentre M90a Gen 3 ir spēcīga un daudzpusīga visaptveroša darbstacija, kas ir izstrādāta produktivitātes un efektivitātes nodrošināšanai. Šī darbstacija ar eleganto melno dizainu ir aprīkota ar funkcijām, kas uzlabo jūsu datora pieredzi.
M90a Gen 3 ir aprīkots ar 60,5 cm (23,8") pilna HD ekrānu ar 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspēju un IPS paneļa tehnoloģiju, nodrošinot dzīvo krāsu un asu detaļu attēlojumu. Anti-glare ekrāns nodrošina ērtu skatīšanos jebkurā apgaismojumā. Ekrāns atbalsta arī skārienjūtīgo funkcionalitāti, kas ļauj ērti navigēt.
Zem vāka M90a Gen 3 ir aprīkots ar Intel® Core™ i5-12500 procesoru no Intel Core procesoru 12. paaudzes. Ar 6 kodoliem un 3 GHz pamata frekvenci (līdz 4,6 GHz paaugstinātajā režīmā) šis procesors nodrošina lielisku veiktspēju, neatkarīgi no tā, vai lietojat vairākas lietotnes vienlaicīgi vai darbināt prasīgas programmas.
Darbstacija ir aprīkota ar 8 GB DDR4-SDRAM operatīvo atmiņu, kas nodrošina vienlaicīgu lietotņu ērtu darbību. Atmiņas takts ir 3200 MHz, kas ļauj ā
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-12500 |
| Procesora frekvence | 3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.6 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Yes |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Slīpuma leņķis | 89 - 89 ° |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | M.2, NVMe, PCI Express |
| Optiskās diskierīces tips | DVD±RW |
| Integrēts karšu lasītājs | Yes |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Bezmaksas Windows 11 jauninājum | Nē |
| Operētājsistēmas valoda | Vācu |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| VESA stiprinājums | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izejas | 3.5 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | All-in-One workstation |
| Mātes plates chipset | Intel Q670 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 180 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 3 W |
| Skaļruņu ražotājs | Harman Kardon |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC256 |
| Audio sistēma | HD |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kopējais megapikseļu skaits | 5 MP |
| Privātuma kamera | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 539.6 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 216,3 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 472 mm |
| Svars (ar statīvu) | 8,74 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 12192 m |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, RoHS, TCO |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Idle States | Yes |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Yes |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Yes |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |