Ražotājs: LG
Modelis: 24CK560N-3A
EAN: 0719192634138
LG 24CK560N-3A. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Ekrāna forma: Plakana virsma, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: AMD G, Procesora frekvence: 1,2 GHz. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 32 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: AMD Radeon R1E. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LG 24CK560N-3A “Viss vienā” dators/darbstacija AMD G 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseļi 4 GB DDR4-SDRAM 32 GB SSD Viss vienā PC Wi-Fi 4 (802.11n) Balts | €776.07 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD G |
| Procesora frekvence | 1.2 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| LED fona apgaismojums | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| Pikseļa iestatne | 0,275 x 0,275 mm |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 32 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 32 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | M.2, PCI Express, SATA |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon R1E |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI ievades pieslēgvietu daudzums | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Papildus informācija | |
| 3D saderība | |
| Autonomijas režīms | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Medicīna |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 3 W |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 553,8 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 512,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 240 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 55,4 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 33,3 cm |
| Augstums (bez statīva) | 6,76 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,95 kg |
| Iepakojuma platums | 626 mm |
| Iepakojuma dziļums | 194 mm |
| Iepakojuma augstums | 474 mm |
| Iepakojuma svars | 8,25 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84713000 |