Ražotājs: MEDION
Modelis: 30033489
EAN: 4061275189940
MEDION E23403-i3-256F8. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i3, Procesora frekvence: 1,2 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-1005G1 |
| Procesora frekvence | 1.2 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3.4 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0.9 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 13 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Paneļa veids | IPS |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Yes |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Silver |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Audio izeja | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Everyday |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kameras HD veids | HD |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (bez statīva) | 359 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 18 mm |
| Augstums (bez statīva) | 243 mm |
| Svars (bez statīva) | 2,9 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nē |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Intel® 64 | Yes |
| Idle States | Yes |
| Intel® TSX-NI | Nē |
| Intel® Trusted Execution Technology | Nē |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |