Ražotājs: Microsoft
Modelis: SBG-00005
EAN: 0196388093014
Microsoft Surface Studio 2+. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 71,1 cm (28"), Ekrāna izšķirtspēja: 4500 x 3000 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Procesora tips: Intel® Core™ i7. Iekšējā atmiņa: 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: LPDDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1000 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 3060, Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel Iris Xe Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Produkta krāsa: Pelēks
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-11370H |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.8 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 3,3 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 35 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 3 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 28 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 71,1 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 4500 x 3000 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Projektora formātu attiecība | 3:2 |
| Ekrāna spilgtums | 500 cd/m² |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1200:1 |
| Pikseļu blīvums | 192 pikseļu collā |
| Multi-touch | |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Dolby Vision |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1000 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 1000 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 6 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Iris Xe |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Grey |
| Krāsas nosaukums | Platinum |
| Ieviešanas gads | 2022 |
| Izcelsmes valsts | China |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 3 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Business |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kameras HD veids | Full HD |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 637,4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 220 mm |
| Platums (bez statīva) | 63,7 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 1,25 cm |
| Augstums (bez statīva) | 43,9 cm |
| Svars (bez statīva) | 9,56 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Papildus informācija | |
| Windows Hello | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8471410150 |