Ražotājs: MSI
Modelis: PRO 16T 10M-096DE
EAN: 4719072957216
MSI Pro 16T 10M-096DE. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 39,6 cm (15.6"), HD veids: HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1366 x 768 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Procesora tips: Intel® Celeron®, Procesora frekvence: 1,9 GHz. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 128 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Iebūvēto kameru. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
MSI Pro 16T 10M-096DE, 39,6 cm (15.6"), HD, Intel® Celeron®, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Pro | €538.83 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Celeron® |
| Procesora modelis | 5205U |
| Procesora frekvence | 1,9 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0,8 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 12,5 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 39,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1366 x 768 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | HD |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas sloti | 1 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 128 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 128 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 128 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe |
| NVMe | |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MMC, Zibdisks (MS), SD |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 3 W |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kopējais megapikseļu skaits | 1 MP |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 399,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 69,2 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 313,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,6 kg |
| Iepakojuma svars | 6,49 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |