Ražotājs: MSI
Modelis: 9S6-AA8B11-056
EAN: 4058154222317
MSI Pro 20ET 4BW-056DE. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 49,5 cm (19.5"), HD veids: HD+, Ekrāna izšķirtspēja: 1600 x 900 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Procesora tips: Intel® Celeron®, Procesora frekvence: 1,6 GHz. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3L-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 128 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Iebūvēto kameru. Optiskās diskierīces tips: DVD Super Multi. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Home. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI PRO 20ET 4BW-056DE | €828.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Celeron® |
| Procesora modelis | N3160 |
| Procesora frekvence | 1.6 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,24 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora stieples | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 6 W |
| Tjunction | 90 °C |
| Procesora sērija | Intel Celeron N3000 series |
| Scenario Design Power (SDP) | 4 W |
| Procesora kodētais nosaukums | Braswell |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 4 |
| Integrēts 4G WiMAX | |
| Procesora kods | SR2KP |
| Procesora ligzda | BGA 1170 |
| Soļu izpildījums | D1 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| PCI Express konfigurācijas | 1x2+2x1, 1x4, 2x2, 4x1 |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| PCI Express slotu versija | 2.0 |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3L-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1600 MHz |
| Procesora atbalstīti atmiņas kanāli | Duāls |
| Procesora atbalstīts ECC | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 49,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1600 x 900 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | HD+ |
| LED fona apgaismojums | |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3L-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas sloti | 1 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 128 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 128 GB |
| Optiskās diskierīces tips | DVD Super Multi |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MMC, Zibdisks (MS), SD |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 400 |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera impulsā frekvence | 640 MHz |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 320 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Izpildes vienību skaits | 12 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mini PCI Express sloti | 1 |
| Papildus informācija | |
| 3D saderība | |
| Autonomijas režīms | |
| Noņemams displejs | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kopējais megapikseļu skaits | 1 MP |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| RMS nominālā jauda | 6 W |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 513,2 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 87 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 392,1 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,2 kg |
| Iepakojuma svars | 8,3 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Rapid Storage Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® High Definition Audio (Intel® HD Audio) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Idle States | |
| Intel® Smart Connect Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Secure Boot Technology version | 1,00 |
| Intel® Small Business Advantage (SBA) version | 0,00 |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Smart Connect Technology version | 0,00 |
| Procesors ARK ID | 91831 |
| Procesora paketes izmērs | 25 x 27 mm |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® OS Guard | |
| UART | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Secure Boot | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 0,00 |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT) | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |